ÇUÖS-2022 MÜNİH YÖS SINAVI

ÇUÖS-2022 başvuruları alınmaya başladı..

Son başvuru tarihi: 22 Nisan 2022 | 17.00 

Önemli Duyuru: Çukurova Üniversitesi YÖS Sınavına Münih’te girmek isteyen öğrenciler ilk olarak iso@cu.edu.tr adresine YÖS sınavına Münih’te girmek istediklerini belirten bir mail atmaları veyahutta ödeme dekontlarının açıklama kısmına sınav merkezi olarak ‘MÜNİH’ yazmaları gerekiyor. Münih’ten en az 20 sınav başvurusu olması halinde Çukurova Üniversitesi 2022 YÖS sınavı için Münih’te sınav merkezi açacaktır.

Lütfen sizlerde, iso@cu.edu.tr adresine mail atarak sınav başvurunuzu tamamlarken ödeme dekontlarınızın açıklama bölümüne sınav merkezi olarak ”MÜNİH” yazmayı unutmayın. 

İlan edilen tüm sınav merkezlerinde 11 Haziran 2022, Cumartesi günü Türkiye saati ile 09.30’da eş zamanlı olarak yapılması planlanan ÇUÖS için aday başvuruları, 01 Şubat – 22 Nisan 2022 tarihleri arasında iso.cu.edu.tr üzerinden çevirimiçi (online) olarak alınacaktır. Başvuru ve sınav hakkında detaylı bilgiler “ÇUÖS Başvuru Kılavuzu”nda belirtilmiştir. Başvurudan önce “ÇUÖS Başvuru Kılavuzu”nu dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.EnglishGermanTurkish