ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BATI AVRUPA PROGRAMLARI 1.Dönem Sınavı : 28-29 OCAK 2023

Sınav Merkezi avlusunda yer alan kantinde YEK Akademi bilgilendirme standı kuracaktır. Tüm öğrencilerimiz sınav öncesinde veya sınav aralarında standımızı ziyaret edebilir, Anadolu Üniversitersi Batı Avrupa Programları ve yüksek öğretime geçiş sınavları (YÖS) hakkında  kapsamlı bilgi alabilirler. 

AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU VE AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BATI AVRUPA VE BALKANLAR PROGRAMINA KAYITLI ÖĞRENCİLERİN 1. DÖNEM SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

Değerli Öğrencimiz,

Açık Öğretim Ortaokulu ve Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa ve Balkanlar Programları 2022-2023 öğretim yılı 1. Dönem sınavları 28-29 Ocak 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Sınav giriş belgeniz https://sinav.anadolu.edu.tr/tmp/gb/meb web adresinde yayımlanmıştır. Sınav Giriş Belgenizin çıktısını almak için okulunuz tarafından size verilmiş olan öğrenci numaranızın başına 0 (sıfır) ekleyerek giriş yapınız.

Sınav yerine gitmeden önce Sınav Giriş  Belgesinin kağıt çıktısını (print) almanız, belge üzerindeki açıklamaları  dikkatle okumanız ve sınav yerine gelirken istenilen diğer belgeleri de  yanınızda getirmeniz  gerekmektedir.

 Başarılar dileriz.

Sınav Tarihi 28-29 Ocak 2023
Sınav Giriş Belgesi Adresi https://sinav.anadolu.edu.tr/tmp/gb/meb

Münih Sınav merkezi adresi :

BİNA ADI : STAEDTISCHES KAETHE-KOLLWITZ-GYMNASIUM
BİNA ADRESİ : NIBELUNGENSTR. 51 80639 MÜNCHEN GERMANY

Hilferuf: Das Käthe-Kollwitz-Gymnasium hofft auf die Schulbau-Offensive der Stadt. Foto: Haag


EnglishGermanTurkish